Кримінальна поліція затримала кишенькового злодія
Поліцейські карного розшуку Чернігівського відділу поліції затримали кишенькового злодія, на рахунку якого десяток крадіжок.
До Чернігівського відділу поліції надходили звернення від чернігівців за фактами викрадення грошей і гаманців. Місця скоєння злочинів та спосіб скоєння вказували на те, що крадіжки здійснює одна й та сама людина. Адже потерпілі – особи, що стояли в чергах за ліками в аптеках або в аптечних пунктах при лікарнях.
Правоохоронці почали пошуки зловмисника. В ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники встановили, що до крадіжок причетний 42-річний раніше судимий за аналогічні злочини чернігівець, який вживає наркотичні засоби. Чоловіка затримали та доставили до поліцейського відділу. Крадій розповів правоохоронцям, що обирав своїх жертв в аптеках, де були великі черги. Коли потерпілі відволікалися, викрадав з кишень або сумок виключно гаманці або гроші, які витрачав на наркотики.
За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування та перевіряється його причетність до інших подібних злочинів.
Сектор комунікації поліції Чернігівщини
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.