Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 00:44:58

Поліція розслідує вбивство через удушення

04.07.2017   13:09

В Коропі батько задушив земляка, який розпивав алкоголь з його неповнолітнім сином. Як стало відомо поліції, саме споювання неповнолітнього інваліда дитинства і стало причиною смертельного конфлікту.

На початку липня до поліції надійшло повідомлення про виявлення на одній з вулиць Коропа тіла невідомого чоловіка зі слідами побиття на обличчі.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Коропського відділення поліції ГУНП в Чернігівській на чолі з керівництвом.

Кримінальна поліція встановила особу загиблого, він виявився жителем райцентру. Судово-медична експертиза підтвердила, що чоловіка задушили.

Правоохоронці розпочали пошуки вбивці з опитування сусідів та подворових обходів. Зі слів місцевих жителів, загиблий вживав спиртні напої разом із неповнолітнім парубком, інвалідом з дитинства.

В цей час до них підійшов збентежений батько. Він обурився, що старший чоловік споює його сина, а у якості аргументу кілька разів вдарив "старшого друга" в обличчя.

Відвівши сина додому, батько повернувся, щоб остаточно з’ясувати стосунки. Розгорілася бійка, в ході якої батько ще кілька разів вдарив чоловіка, а потім задушив.

Підозрюваний у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення, йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48

Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.

Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27

Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини