Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:36:18

Сучасні безтіньові операційні світильники тепер і в обласному онкодиспансері

30.06.2017   13:45Агенцiя

Для освітлення операційного поля при хірургічних операціях і діагностичних дослідженнях використовуються безтіньові лампи.

Вони, як і будь-яке інше обладнання, згодом потребують оновлення. Упродовж останнього року всі шість операційних Чернігівського обласного онкодиспансеру укомплектовані сучасними безтіньовими операційними світильниками.

Як зазначив головний лікар онкологічного диспансеру Валерій Зуб, це стало можливим завдяки співпраці адміністрації медичного закладу, Управління охорони здоров’я ОДА та чернігівського підприємства «Атілос», що займалося випуском обладнання, яке ідеально відповідає вимогам операційного освітлення.

Безтіньові операційні світильники, в яких використовуються в якості джерела світла вольфрам-галогенні лампи, характеризуються високою освітленістю, низьким тепловим випромінюванням, відмінною передачею кольорів у комбінації із сучасною вбудованою балансувальною системою і тривалим терміном використання. Безтіньовий ефект досягається за рахунок застосування декількох світлооптичних елементів. Закрита конструкція дозволяє повністю задовольнити вимоги щодо хірургічної стерильності та безпеки.

Така новація обійшлась онкодиспансеру в 120 тисяч гривень.


За інформацією Чернігівського обласного онкологічного диспансеру

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».