Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 11:05:30

Андрію Карнабеду пропонують надати звання Почесного громадянина Чернігова

30.06.2017   10:17

29 червня на сайті електронних звернень оприлюднена петиція до Чернігівської міської ради з пропозицією розглянути можливість надання посмертно краєзнавцю Андрію Карнабеду звання Почесного громадянина Чернігова.

Також  комісії з топонімії автор петиції Новак Анатолій Анатолійович пропонує розглянути можливість надання одній з вулиць міста імені краєзнавця.

«Враховуючи неоціненний вклад Андрія Антоновича Карнабеда у справу збереження історичного обличчя Чернігова, вивчення його історії та її популяризації, а також з нагоди 90-літнього ювілею від дня народження краєзнавця, який відзначатиметься восени, пропоную розглянути можливість надання посмертно Андрію Карнабеду звання Почесного громадянина Чернігова, а також окремо комісії з топонімії розглянути можливість надання одній з вулиць міста імені краєзнавця.

Андрій Антонович Карнабед відомий як архітектор та краєзнавець. Автор знаних у місті пам’ятників та споруд, серед яких будівлі колишнього “Полісся” та ДЮСШ “Юність”; пам’ятники Богдану Хмельницького та Визволителям (“Танк”) на площі Перемоги; архітектурна частина скверу від площі Героїв Небесної Сотні до вул. І. Мазепи та багато іншого. За своє життя краєзнавець удостоївся премії імені І. Моргілевського від Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, був обраний членом-кореспондентом Академії архітектури України, почесним членом Національної спілки краєзнавців України, членом Національної спілки архітекторів України», – пише в петиції Анатолій Новак.

«Настав час, аби місто, збереженню якого краєзнавець присвятив без малого шість десятиліть, гідно оцінило його пам’ять!», – наголошує Анатолій Анатолійович.


Черняков Сергій

Останні новини Чернігівщини

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно 10:50

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:09

22 червня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження 10:00

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка.

Андрій Пономар - чемпіон України з велоспорту на шосе

Андрій Пономар - чемпіон України з велоспорту на шосе 09:45

Представник Чернігівської області Андрій Пономар виборов першість чемпіонату України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми серед чоловіків, чоловіків до 23 років у груповій гонці на 220 км.

ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій області

ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій області 09:31

З пом’якшенням карантину бізнес поступово відновлює діяльність, і пропозицій роботи стає більше. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Серед них є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини