Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 20:12:23

СБУ затримала місцевого мешканця, який поширював антиукраїнські листівки

30.06.2017   08:40

У Чернігові співробітники Служби безпеки України затримали місцевого мешканця, який поширював сепаратистські листівки із закликами до вчинення посягань на територіальну цілісність і недоторканість України.

26-річний мешканець обласного центру розклеював друковану продукцію антидержавницького змісту на зупинках громадського транспорту.

Як пояснив затриманий, зразок листівки він знайшов в мережі Інтернет і роздрукував на власному принтері для розповсюдження у місцях масового перебування жителів Чернігова.

Слідчими Управління СБУ в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання від п’яти до десяти років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини