Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 03:20:47

Пронизливий погляд Кобзаря: на Бахмаччині відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку

29.06.2017   13:23Агенцiя

У 21-у річницю Конституції України, 28 червня, в мальовничому сквері м. Бахмач відбулося відкриття пам’ятника геніальному митцю, пророку – Тарасу Григоровичу Шевченку.

Урочистий захід розпочав Бахмацький міський голова Павло Шимко, який наголосив на великому значенні творів Шевченка у житі українського народу, акцентуючи увагу на словах геніального поета: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає».

Почесне право відкрити пам'ятник було надано борцю за українську державність на сході України - Артему Ільченку, учасникам Революції Гідності, волонтерам Денису Сергієнку, Михайлу Виноградову та Тетяні Григорчук, яка є й головою громадської організації «Народна рада Бахмаччини».

Потім відбулося освяченення пам’ятника Кобзарю, яке здійснив настоятель Свято–Успенської парафії Чернігівської єпархії, ієрей Володимир Павлина. Після освячення пам'ятника було відслужено панахиду за Тарасом Шевченком і всіма воїнами, які своє життя віддали за кращу долю нашої держави.

Зі знаменною подією в житті громади привітала присутніх голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.
- Символічно, що саме в час національного відродження, коли українці піднялися з колін, коли оживає рідна мова, коли ми заявили на весь світ, що український народ, є і буде, коли на Майдані українці продемонстрували свою силу і волю, коли Небесна Сотня віддала свої життя за вільну європейську Україну, розуміємо, як нам потрібен Тарас Шевченко з його словами й думами, - наголосила посадовець.

Далі до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Міщук, журналіст і продюсер Ростислав Мартинюк, місцева поетеса Ольга Батьківська. Зворушила бахмачан та гостей міста щемлива гра на бандурі вихованця Бахмацької школи мистецтв імені Андрія Розумовського Ярослава Мальцева.

По закінченні свята присутні знак шани й любові поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бахмацької райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.