Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 04:31:41

Прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення упущеної вигоди за використання 5,4 га землі

29.06.2017   09:54

Прокуратура Чернігівської області звернулася до господарського суду про стягнення на користь місцевого бюджету недоотриманого доходу від оренди земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Пред’явленню позову передувало вивчення прокурором стану законності у сфері земельних відносин. Встановлено, що на території Ріпкинського району суб’єкт господарювання використовує без укладання договору оренди земельної ділянки площею 5,4 га нежитлові приміщення площею майже 1 тис м².

Внаслідок таких дій місцевим бюджетом недоотримано понад 100 тис грн.

Реагуючи на порушення законодавства, прокуратура звернулася з позовом з вимогою стягнути упущену вигоду в судовому порядку.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини