Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 04:24:28

Піротехніки ДСНС розпочали роботи по перевірці урочища "Ветхе" на наявність вибухонебезпечних предметів

29.06.2017   07:43

З 26-го червня група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області розпочала планові роботи по перевірці урочища "Ветхе", що поблизу м. Ніжин на наявність вибухонебезпечних предметів.

До складу розрахунку увійшли 5 піротехніків, які здійснюватимуть роботи за призначенням відповідно до поставлених завдань.

Слід зазначити, що перевірка та очищення місцевості проводиться на виконання затвердженого головою Чернігівської облдержадміністрації "Плану організації виконання завдань з розвідки і розмінування місцевості Чернігівської області у 2017 році", а також з метою запобігання загибелі і травмуванням людей від несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами.

Рятувальниками обговорені робочі питання з представниками органів місцевого самоврядування, Національної поліції, "Ніжинрайагролісництва" та  "Укртелекому". Найближчими днями піротехніки планують перевірити площу у понад 2 га.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини