Правоохоронці зупинили водія, який порушив правила дорожнього руху, а при огляді у порушника виявили наркотичні засоби
24 червня близько 16:30 поліцейські Ніжинського відділу поліції здійснюючи патрулювання автодороги Чернігів-Прилуки-Пирятин, за порушення правил дорожнього руху зупинили мопед «HONDA» під керуванням 36-річного мешканця Ічнянського району.
Водій та його пасажир перебували в стані алкогольного сп’яніння.
Під час перевірки документів правоохоронці помітили, що водій та його 39-річний пасажир помітно хвилювалися. При поверхневому огляді поліцейські виявили дерев’яний ящик, в якому знаходилась подрібнена речовина зеленого кольору.
У відношенні водія складений адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 «Керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вилучені речовини направлено для проведення експертизи.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Проводиться досудове розслідування.
Відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.