Поліція знищила незаконні посіви маку і конопель
В ході проведення оперативно-профілактичної операції «Мак» поліція виявила та знищила на присадибних ділянках громадян значну кількість нарковмісних рослин.
У Срібнянському районі в ході санкціонованого огляду на земельній ділянці жительки одного з сіл серед кущів картоплі кримінальна поліція виявила та вилучила незаконний посів з 3500 рослин маку снотворного. Посів був дбайливо оброблений та прополений.
Вилучені рослини направлено на дослідження.
Кримінальна поліція Борзнянського відділення поліції на присадибній ділянці місцевого жителя виявила факт незаконного посіву значної кількості коноплі, яку було вилучено і направлено на дослідження.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин) - карається штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.