Піротехніки ДСНС знищили три авіаційні бомби часів минулих війн
19 червня у лісосмузі неподалік с. Івківці Прилуцького району місцевими мешканцями під час проведення земельних робіт були виявлені два підозрілих предмети, за ознаками схожі на вибухонебезпечні.
Про знахідку люди негайно повідомили в поліцію, після чого небезпечне місце було взято під охорону.
За викликом до місця пригоди прибули фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного У ДСНС, які ідентифікували небезпечні предмети, як авіаційні бомби ФАБ-50 та ФАБ-100 часів минулих війн.
При додатковому обстеженні прилеглої території було виявлено ще одну ФАБ-50. О 14:10 небезпечні знахідки були знищені піротехніками ДСНС у встановленому порядку.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.