Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 00:23:20

Чернігівсьеий міський колл-центр просить повідомляти йому про земляні роботи на дорогах

17.06.2017   10:34

«Прийшли якісь робітники, зламали асфальт і щось рили, ремонтували, а потім закидали яму й поїхали. Коли тепер нам відновлять асфальт?» - з такими запитаннями чернігівці звертаються в міський колл-центр не так вже й рідко.

На жаль, проблема несанкціонованих земляних робіт, які виконуються здебільшого різними підприємствами і після яких виконавці не відновлюють зруйнований асфальт (хоча й повинні) – для Чернігова актуальна.

У зв’язку з цим Муніципальна поліція Чернігівської міської ради та міський колл-центр звертаються до всіх мешканців Чернігова з проханням: в усіх випадках, коли ви бачите початок виконання якихось земляних робіт невідомими вам особами на території загального користування – подзвоніть і повідомте про це в міський колл-центр за телефоном

0-800-50-93-50.

Цей сигнал передадуть працівникам Муніципальної поліції, які виїдуть на місце й перевірять, чи законно ведуться розкопки, а також прослідкують за тим, щоби їх виконавець після завершення робіт за свій рахунок привів територію в попередній стан, як того й вимагає законодавство.

Інакше платити за відновлення пошкоджених тротуарів чи проїжджої частини – а це чималі кошти – доводиться з бюджету, тобто всім чернігівцям.

Аналогічним чином просять повідомляти про виконання робіт з обрізки дерев на вулицях будь-якими робітниками, окрім працівників спеціалізованого підприємства – КП «Зеленбуд». Це дозволить фахівцям з озеленення міста вчасно втрутитись і, можливо, зберегти красу міських дерев.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини