Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 23:32:28

151 порушення правил рибальства зафіксовано Чернігівським рибоохоронним патрулем під час весняно – літньої заборони

16.06.2017   13:23Агенцiя

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує рибалкам, що ще триває заборона на вилов водних біоресурсів у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах (озерах) до 29 червня включно.

В період нересту, з 01.04.2017 по 15.06.2017, інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля, під час проведення 119 рибоохоронних рейдів, виявлено 151 порушення рибоохоронного законодавства, в тому числі по ч.3 ст.85 КУпАП - 29 порушень правил любительського лову, по ч.4 ст.85 КУпАП - 108 грубих порушень, пов’язаних з використанням заборонених знарядь лову, по ст.88-1 КУпАП – 7 порушень пов’язаних з незаконним продажем риби на ринках, складено 7 актів вилучення безхазяйного майна.

Нараховано збитків, нанесених рибному господарству України, на загальну суму 60 689 грн., вилучено 349,39 кг риби, 191 одиниць заборонених знарядь лову.

В ході планового рейду на водоймах Чернігівського району 15.06.2017 Чернігівським рибоохоронним патрулем затримано двох мешканців м. Чернігова, які ловили рибу забороненими знаряддями лову на озері Дайнече біля с. Слабин Чернігівського району. В три зяберні сітки, які розставили правопорушники, потрапило 8 плоскирок, 6 лящів, 6 пліток, 6 окунів, 2 синця, 1 білизна. Збитки, завдані рибному господарству України, по даному факту склали 2329 грн.

На громадян складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи направлено до Чернігівського районного суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Якщо Ви стали очевидцем порушення правил рибальства не будьте байдужими, повідомляйте на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0- 800-50- 52-50.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини