Громадський бюджет - 2017/2018: подано проектів на більш ніж 50 млн. грн.
31 травня завершено прийняття проектів Громадського бюджету (Бюджету участі), що реалізується в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2016-2020 роки.
За результатами попереднього аналізу, до міської ради надійшло 99 проектів на загальну суму 50 688 тис. грн, в тому числі: 56 малих та 43 великих проекти загальною вартістю 10 359 тис. грн та 40 329 тис. грн відповідно.
Всі проекти розміщені на офіційному сайті Чернігівської міської ради в розділі "Громадський бюджет" "Подані проекти" "2017".
Наразі відбуватиметься більш детальний аналіз проектів структурними підрозділами міської ради, до повноважень яких відноситься реалізація проектів громадського бюджету, з метою їх оцінювання. За його результатами буде прийматися рішення щодо допуску проектів до загальноміського голосування.
За інф. відділу звернень громадян Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.