Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 09:57:58

Кращий державний службовець

15.06.2017   15:19Агенцiя

В рамках проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 15 – 16 червня проводить тематичний короткотерміновий семінар для учасників ІІ туру цього конкурсу.

Про порядок проведення конкурсу розповів заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління Валентин Дубок.

Державні службовці ознайомляться зі станом реформування державної служби та засадами ефективності державного управління; конституційними засадами державного управління (принцип розподілу влад, система органів державної влади України); положеннями антикорупційного законодавства; професійно-етичними вимогами до поведінки представників органів державної влади.

Під час практичних занять обговорюватимуться особливості культури публічного виступу, культури мовлення як складової адміністративної культури та комунікативної компетентності державних службовців.

Окрім цього, учасники семінару актуалізують свої знання щодо пошуку та збору інформації в мережі Інтернет, методики її обробки, візуалізації, а також підготовки презентацій та звіту.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини