Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 23:17:00

До уваги водіїв! Обмеження руху транспортних засобів

15.06.2017   11:58Агенцiя

Введено тимчасове обмеження вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області державного значення.

З метою збереження автомобільних доріг загального користування на період підвищення температурних показників повітря понад 28°С від передчасних руйнувань з 01.06.2017 року введено тимчасове обмеження вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області державного значення вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більше ніж 7 тон на період з 10:00 год. до 22:00 год.

Відповідними службами буде встановлено контроль за рухом транспорту по вазі з застосуванням пересувного комплексу габаритно-вагового контролю.
Обмеження вводиться згідно окремого доручення Укравтодору від 16.05.2017 року № 146-ОД, відповідно до Законів України “Про дорожній рух”, “Про автомобільні дороги”, постанови КМУ від 27.06.2007 року № 879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” та розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 29.05.2017 року № 244 “Про тимчасове обмеження руху автомобільними дорогами загального користування у період підвищення температури повітря”.


Відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини