Українець їхав через кордон з переклеєним фото у паспорті…
Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на виїзд з України рейсового автобусу сполученням Миколаїв – Мінськ, паспорт одного з пасажирів, 27-річного громадянина України, викликав сумніви у прикордонного наряду.

“Нові Яриловичі”
При поглибленому вивченні паспортного документа підозри підтвердилися – фото на паспорті виявилось переклеєним.
Під час огляду особистих речей правопорушника виявлено військовий квиток, згідно якого встановлено, що його власник є військовослужбовцем Збройних Сил України і перебуває у відпустці, але дозволу на виїзд за кордон не має.
Враховуючи те, що в діях правопорушника вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 358 Кримінального Кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» про це повідомлено співробітників Ріпкинського відділення Нацполіції України, які і проводитимуть оперативно-слідчі дії.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15
Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13
Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06
23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.
«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26
Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24
ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.