Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 00:42:03

Набрав законної сили вирок, яким учасників організованої групи за злочни у сфері обігу наркотичних засобів засуджено до позбавлення волі

09.06.2017   07:47Агенцiя

Апеляційний суд Чернігівської області погодився із позицією обвинувача та залишив без змін вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова, яким засудив місцевих жителів за незаконне зберігання, перевезення, виготовлення з метою збуту та незаконний збут наркотичних засобів, скоєні повторно організованою групою, та організацію й утримання місця для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів (ч. ч. 2, 3 ст. 307, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 317 КК України).

У судовому засіданні встановлено, що з січня по березень 2015 року чотири особи, об’єднавшись в єдине злочинне угруповання, здійснювали протиправну діяльність з придбання, виготовлення та збуту наркотичних засобів (опію ацетильованого та екстракційного, канабісу) на території міста Чернігова та у місцях позбавлення волі.

Прокурором у суді доведено роль кожного учасника організованої групи, виконання ними обумовленого порядку дій, спрямованого на досягнення  спільної злочинної мети, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів.

Вирок суду першої інстанції набрав законної сили, яким зловмисників засуджено до 11, 10 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Прес-служба Прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини