Конкурс проектів Меморіалу захисникам України оголошений повторно
6 червня, виконком Чернігівської міської ради прийняв рішення про оголошення у Чернігові повторного конкурсу проектних пропозицій для Меморіалу захисникам України.
Призовий фонд конкурсу збільшений з 10 до 100 тисяч гривень.
Також виконком постановив, що склад журі конкурсу цим рішенням не затверджується, а ще буде обговорюватися публічно і формуватися в подальшому, поки триває термін очікування конкурсних пропозицій.
З Положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/project/r-vikonkom/12747(треба натиснути на «Завантажити проект рішення»).
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.