Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 02:59:09

Поліцейські серед посадовців виявили чергових корупціонерів

02.06.2017   12:41Агенцiя

Поліція Чернігівщини активно бореться з нечистими на руку посадовцями, які звикли вирішувати проблеми за допомогою корупційних схем. Так, нещодавно вони направили до суду протоколи про чергові адмініправопорушення.

хабар

хабар

Йдеться про чотири адміністративні протоколи, які працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області склали згідно з Законом України «Про запобігання корупції».

Так, один з голів райрад на Чернігівщині самостійно вирішив питання щодо свого преміювання, яке перевищувало максимально допустиму межу. До того ж це рішення чоловік прийняв без відповідного рішення районної ради. Таким чином, він порушив ст. 28 (Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Закону України «Про запобігання корупції».

Цей вчинок потяг за собою два протоколи за ч.1 та ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Якщо раніше посадовець планував збільшити розмір свого гаманця, то тепер йому доведеться сплатити штраф.

Попадався на конфлікті інтересів й депутат однієї з селищних рад Чернігівської області, який проголосував за надання собі права оренди земельної ділянки, де він планував здійснювати будівництво та обслуговування будівлі торгівлі.

На нього працівники управління захисту економіки склали аналогічні протоколи. Утім, розмір покарання для цього спритника визначатиме суд.

Однак, на Чернігівщині схожих випадків в десятки разів більше. Лише з початку року працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області скерували до суду 69 протоколів, які так чи інакше стосуються корупції. Суди вже встигли розглянути 43 адміністративні протоколи, за результатами рішень винуватцям довелося сплатити 55 тисяч гривень штрафів.

Боротьба з корупцією триває.

 
За інформацією УЗЕ Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.