Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 серпня, 08:31:14

У Чернігові говорили про ЦНАПи

01.06.2017   10:54Агенцiя

30 травня в обласному центрі відбувся практикум на тему «Організація надання адміністративних послуг в громаді. Створення і організація діяльності Центрів надання адміністративних послуг».

Захід було організовано та проведено у рамках проекту «ПУЛЬС» (розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні) який проводить Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин акцентував увагу учасників практикуму на важливості та актуальності питань надання адміністративних послуг населенню та функціонування Центрів надання адміністративних послуг в громадах.

Модератор практикуму – Микола Овсяник детально висвітлив питання організації надання адміністративних послуг населенню. При цьому особливу увагу присутніх було звернуто на перелік адміністративних послуг та вимоги щодо їх надання, з посиланням на відповідні законодавчо-нормативні акти з даного питання.

Посилаючись на підсумки роботи за 2014-2016 роки та перший квартал 2017 року він проаналізував та запропонував учасникам практикуму механізми підвищення ефективності та якості надання адміністративних послуг жителям громади.

Також модератором було зроблено акцент на переліку підстав для відмов у наданні адміністративних послуг та термінах розгляду спірних питань, які, як правило, виникають або можуть виникнути між одержувачем та надавачем цих послуг.

Продовженням заходу стало практичне заняття і заповнення учасниками форми відмови з надання адміністративних послуг, що викликало жваву дискусію серед присутніх.
У підсумку практичного заняття проведений майстер-клас щодо заповнення відповідної заявки на адміністративні послуги, розглянуті зразки інформаційних технологічних карток за наданою формою.

В другій частині практикуму розглянули нормативно-правову базу створення Центрів надання адміністративних послуг, їх штатний розпис, функціонування довідково-інформаційної системи, умови їх функціонування та фінансування, взаємодію центрів з органами влади на місцях та жителями громади.


Децентралізаційний марафон

Останні новини Чернігівщини

ДБР викрило командира військової частини з Чернігівщини, який зі спільниками створив «командний пункт на папері» для заробітку на виплатах 13:49

Працівники ДБР повідомили про підозру командиру однієї з військових частин на Чернігівщині та трьом його підлеглим офіцерам. Вони заробляли на незаконному оформлені виплат солдатам, які нібито працювали у вигаданому штабі.

Виконком Чернігівської міської ради погодив проєкт Програми розвитку електротранспорту на 2026–2028 роки

Виконком Чернігівської міської ради погодив проєкт Програми розвитку електротранспорту на 2026–2028 роки 12:58

14 серпня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради було погоджено проєкт Програми розвитку електричного транспорту міста Чернігова на 2026–2028 роки.

Поліція Чернігівщини викрила 18 фігурантів корупційних схем, які завдали понад 40 мільйонів гривень збитків бюджету

Поліція Чернігівщини викрила 18 фігурантів корупційних схем, які завдали понад 40 мільйонів гривень збитків бюджету 12:56

На Чернігівщині поліцейські викрили масштабні факти завдання мільйонних збитків бюджету, у яких підозрюються посадові особи органів місцевого самоврядування, діючі та колишні посадовці державних і комунальних установ, а також підприємці.

Ринок праці мовою цифр

Ринок праці мовою цифр 12:51

Протягом січня-липня 2025 року на Чернігівщині:

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини