Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 02:36:05

"Майбутнє дитини – майбутнє України"

31.05.2017   09:27

29 травня на Чернігівщині стартувала тижнева профорієнтаційна акція служби зайнятості «Майбутнє дитини – майбутнє України» приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. Розпочали акцію Борзнянський, Варвинський та Козелецький районні центри зайнятості.

Так, у Борзні у районній бібліотеці фахівці служби зайнятості провели профорієнтаційний захід «Оберемо професію разом» для старшокласників гімназії ім. Пантелеймона Куліша. У Варві ж подібний захід відбувся на базі шкільної бібліотеки. А от у Козельці місцем зустрічі фахівців служби зайнятості та дітей став селищний парк.

Під час заходів у розважально-ігровій формі учасники ознайомилися з безмежним світом професій, дізналися які з них є популярними серед молоді, а які затребуваними на сучасному ринку праці, та отримали фахові поради про те, як зробити свідомий вибір професійного майбутнього.

Пізнавальною для дітей була й інформація про стан ринку праці та послуги служби зайнятості, зокрема, щодо сприяння в працевлаштуванні та можливості безкоштовного навчання з метою отримання професії. Діти пригадали приказки і прислів’я про працю та професії, відгадували загадки, виконували цікаві вправи, демонструючи ерудицію та кмітливість.

А ще із задоволенням пограли в ігри «Відгадай професію», «Хто є хто» тощо. Бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування та дізнатися про свої професійні нахили та здібності.

Того дня кожен учасник отримав крім орієнтира в світі професій, ще й заряд позитиву.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини