Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 09:30:21

СБУ затримала на хабарі двох керівників поліцейських підрозділів

30.05.2017   15:05Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарі начальника одного з управлінь обласної поліції та керівника одного з райвідділень.

Правоохоронці встановили, що зловмисники організували механізм отримання хабарів від керівників низки комунальних підприємств лісової галузі за безперешкодне транспортування лісоматеріалів та спецтехніки дорогами області.

У випадку відмови сплачувати «данину», поліцейські безпідставно вилучали транспорт та втручалися у господарську діяльність лісгоспів. Гроші та продукцію хабарники отримували через посередників.

Оперативники спецслужби задокументували отримання посередником в інтересах двох поліцейських партії лісопродукції вартістю майже п’ятдесят тисяч гривень. Співробітники СБ України затримали начальника управління у Чернігові, а керівника відділення в одному з районних центрів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.


Прес-центр СБ України

Останні новини Чернігівщини

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини