Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 21:58:57

На Чернігівщині завершився весняний призов

24.05.2012   13:31

24 травня Чернігівський обласний військовий комісаріат відправив до війська останніх 47 юнаків в рамках призовної кампанії “Весна-2012”. Про це повідомив заступник Чернігівського обласного військового комісара з призову підполковник Віктор Лузан.

– Планове завдання весняного призову 2012 року чернігівський обласний військкомат виконав на 100 відсотків, – сказав Віктор Лузан. – 702 юнаки з Чернігівщини поповнили лави Збройних Сил України та інших силових структур держави.

Під час призовної компанії основна увага працівників військкомату та лікарів медкомісій була зосереджена на вивченні стану здоров’я кожного призовника.

– Головна проблема нинішніх юнаків – це хвороби шлунково-кишкового тракту, серцеві патології, плоскостопість та сколіоз. Таким до війська зась, – наголосив підполковник Лузан.

Варто зазначити, що цієї весни серед призовників є й ті, які проходитимуть альтернативну (невійськову) службу. Віднині 2 юнаки працюватимуть різноробочими на державних підприємствах області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини