У Мені розпочато будівництво культової споруди
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області зареєстровано декларацію про початок виконання робіт на будівництво Свято-Георгіївського храму по вул. Транспортна, 50 у м. Мена.
Замовником будівництва храму загальною площею 151,5 м² виступила релігійна громада міста. Проектна документація на об'єкт розроблена ТОВ «Укрхрампроект», будівельні роботи виконуватиме місцевий підрядник – ДП «Будіндустрія» ПрАТ «Будівельник 84».
Наразі у місті немає жодної культової споруди, що будувалася б від початку як храм.
Зазначений об’єкт будівництва – перший, який зводиться саме для релігійних потреб місцевої громади.
Прес-служба ДАБІ України
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.