Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 13:11:04

Поліція викрила два підпільні гральні заклади

27.05.2017   12:38

Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області викрили гральні заклади, які маскували свою діяльність під виглядом розповсюдження лотерей.

Працівниками Управління захисту економіки в Чернігівській області спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області, Чернігівським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури проведено два обшуки в Чернігові, в ході яких викрито два гральні заклади, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавалися послуги у сфері грального бізнесу.

Так, в приміщенні грального закладу по проспекту Миру в ході санкціонованого обшуку поліцією виявлено та вилучено 16 системних блоків комп’ютерів, 16 моніторів до них, 2 касові апарати та грошові кошти в сумі понад тисячу гривень. В приміщенні знаходилися адміністратор даного закладу та гравці, особи яких встановлюються.

А в іншому незаконному гральному закладі по вулиці П’ятницькій в ході санкціонованого обшуку було виявлено та вилучено 30 системних блоків комп’ютерів, 30 моніторів до них, 2 касові апарати та грошові кошти в сумі понад тисячу гривень. В приміщенні знаходилися два адміністратори та гравці, особи яких встановлено.

Всього під час обшуків вилучено 46 комп’ютерних системних блоків, 46 моніторів до комп’ютерних системних блоків, 4 касові апарати, грошові кошти у сумі понад 2 тисячі гривень.

Санкція статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. А це близько 680 тисяч гривень. Триває досудове розслідування.

Правоохоронці закликають громадян повідомляти про всі факти можливої протиправної діяльності грального бізнесу, у тому числі, на правах анонімності.

 
За інформацією УЗЕ Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.