Чернігівська ОДА в десятці кращих у рейтингу відкритості органів влади по ProZorro
На основі відкритих даних ProZorro експерти громадської організації «Платформа Громадський Контроль» у рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадянської довіри» склали всеукраїнський рейтинг відкритості органів влади в частині проведення публічних закупівель в електронній системі ProZorro.

Даний аналіз здійснено по перших 100 замовниках серед центральних і місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, які провели максимальну кількість торгів.
За результатами проведеного моніторингу Чернігівська обласна державна адміністрація у березні 2017 року посіла 10 місце.
Всього за даними системи ProZorro протягом поточного року 679 організаторів, що здійснюють діяльність на території області (як підпорядкованих, так і не підпорядкованих облдержадміністрації), розпочали 13253 процедури, в тому числі 11234 — допорогові (84,8%). З них 636 організаторів успішно завершили 10055 процедур. Допорогових — 8920 (88,7%).
Підтверджена економія бюджетних коштів по конкурентних процедурах — 69,8 мільйона гривень, або 8,9%. При цьому середня кількість пропозицій на одні торги становить 2,22. Середній відсоток зниження ціни склав 13,8%.
Довідково.
Як зазначалося раніше, за підсумками 2016 року в рейтингу найбільш привабливих і відкритих для малого і середнього бізнесу областей України по проведенню тендерних процедур Чернігівщина увійшла в трійку лідерів.
Останні новини Чернігівщини
Відбулася загальноміська нарада з актуальних питань життєдіяльності Чернігова 17:13
24 червня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.
У Новгороді-Сіверському поліція задокументувала спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 16:41
Співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили 23-річного водія легковика, який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративного протоколу правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США.
Наші грантери: у Чернігові дружина ветерана війни відкрила реабілітаційний центр 16:10
У розпал війни тисячі жінок в Україні стали надійним тилом для своїх чоловіків-військових. Для декого з них цей досвід виявився поштовхом до власного бізнесу, що допомагає іншим.
Чернігівська 158 бригада: перший бій із ворогом, перший успіх. 15:37
Стрілець-санітар Сергій Цигульов росіянам: “Підходьте!” Результат бою: більше десяти ворогів знищено.