Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 09:32:33

Демографічна ситуація в м.Чернігові в січні–березні 2017 року. ДОВІДКА

27.05.2017   09:20Агенцiя

На 1 квітня 2017 року чисельність наявного населення м.Чернігова, за оцінкою, становила 290,8 тис. осіб.

У січні–березні п.р. вобласному центрі народилося 519малюків(256 хлопчиків та 263 дівчинки). На кожну тисячу жителів припадало 7,2 новонароджених.

Більше половини жінок (53%) народили первістків, понад третину (39%) – стали мамами вдруге,а третю й більше дитину народила кожна тринадцята жінка (родина однієї з них поповниласясьомою дитиною).

Наймолодшими мамами стали три 17-річні чернігівки, а найстаршій мамі виповнилося 45 років.
Середній вік матері на час народження дитини склав 29 років. Кожен шостий малюк народився поза шлюбом.

У січні–березні 2017 р. в м.Чернігові померло 897 осіб. Рівень смертності становив 12,5 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення.
Середній вік померлих чоловіків – 66 років, жінок – 77 років.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини