Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 13:05:47

Поліція розслідує факт вандалізму "чорних" лісорубів

19.05.2017   07:48

Слідчі Ічнянського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за фактом незаконної вирубки лісу в урочищі "Завирин" поблизу села Дорогінка, де зловмисники незаконно спиляли з десяток молодих берізок.

Інформація про подію надійшла до поліції 17 травня під вечір. Місцеві жителі повідомили, що на приватних земельних ділянках, відведених під вирощування кормів, невідомі зловмисники потайки спиляли 11 березових дерев.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група поліції і задокументувала факт незаконної порубки дерев.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), що передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Досудове розслідування триває.

В свою чергу ГУНП в Чернігівській області об’єднала свої зусилля з активістами та звертається за допомогою до громадськості.

Сучасні браконьєри гарно розуміються на недосконалому законодавстві, мають специфічну техніку та навіть навчилися замітати сліди злочинів так, щоб експертам було якомога складніше виявити місця спилів.

Тож ми звертаємося до небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронним органам про відомі вам факти викрадання лісу. Лише у тісній співпраці громади та поліції вдасться зупинити лісову мафію.

Контакти: Тел. (067)225-13-06


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51

Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.

росіяни продовжують тероризувати мирне населення Чернігівщини: постраждала дитина 12:19

Ворог щодня атакує Чернігівську область безпілотниками. Вчора ввечері у м. Городня Чернігівського району росіяни поцілили БпЛА по приватному домогосподарству – 10-річна дівчинка отримала легку реакцію на стрес та садна, без госпіталізації.

У Прилуцькій гімназії № 2 будують протирадіаційне укриття 11:47

У Прилуцькій гімназії № 2 розпочали будівництво протирадіаційного укриття.

Партнерство та підтримка: українські поліцейські з робочим візитом побували в Латвії 11:26

Українських і латвійських поліцейських об’єднує багаторічна співпраця, яка набула особливої ваги під час повномасштабного ворожого вторгнення.

Ангеліна Шепель — п’ята на чемпіонаті світу U20 зі штовхання ядра 10:35

Вітаємо вихованку ОДЮСШ з олімпійських видів Чернігівської обласної ради Ангеліну Шепель із п’ятим місцем на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів U20, який відбувся у місті Юджин, штат Орегон, США.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини