Патрульні виявили сумнівний скутер
14 травня під час патрулювання один із екіпажів патрульної поліції на вулиці Шевченка звернув увагу на чоловіка, який котив узбіччям скутер.
Поліцейські помітили відсутність номерного знаку на транспортному засобі. Патрульні зупинилися, щоб поспілкуватися з громадянином.
З’ясувалося, що чоловік нещодавно купив скутер через оголошення в Інтернеті. Проте даних продавця він не знав, бо не цікавився ними.
Відсутність номерного знаку пояснив тим, що транспортний засіб не був зареєстрований, із документів він мав лише паспорт з експлуатації.
Під час огляду транспортного засобу була виявлена відсутність номеру на рамі. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.