Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 01:29:44

Чернігівський міський голова провів особистий прийом громадян

13.05.2017   15:26

11 травня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів особистий прийом громадян.

За інформацією начальника відділу звернень громадян міської ради Олени Редчиць, на прийом до міського голови записалися мешканці міста з приводу п’яти індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося демонтажу малих архітектурних форм по вул. Рокоссовського, 16. У зв’язку з припиненням права постійного користування цією земельною ділянкою КП «Паркування та ринок», підприємці, які здійснювали там торгівельну діяльність, зобов’язані її звільнити. Підприємці стурбовані перспективою залишитись без заробітку і вимагали надання їм нових місць для торгівлі.

Обговорення цього питання вийшло дуже гострим та тривалим. Міський голова запропонував заявникам кілька шляхів його вирішення, на що вони пообіцяли дати свою відповідь пізніше.

Інші звернення, з якими чернігівці прийшли на особистий прийом до міського голови цього разу, стосувалися капітального ремонту даху в будинку по вул. Гонча, 84, реконструкції скверу ім. Б. Хмельницького, звільнення Державної виправної колонії № 44 від сплати податку на землю, пропозицій щодо проведення в нашому місті масових культурних заходів.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини