Прокуратура через суд забезпечила повернення 20 га землі сільгосппризначення вартістю майже 500 тис. грн.
Київський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Корюківського районного суду, яким задоволено позов Менської місцевої прокуратури про визнання протиправними та скасування рішень Олександрівської сільської ради про надання фізичним особам дозволів на виготовлення проектів відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
Прокуратурою з’ясовано, що згідно карти інвентаризації земель Олександрівської сільської ради, вказані ділянки загальною площею 20 га знаходяться за межами населеного пункту та належать до земель державної власності, розпорядження якими віднесено виключно до повноважень органів Держгеокадастру.
З метою усунення порушень земельного законодавства прокуратурою направлено до суду адміністративний позов про визнання протиправними та скасування актів органу місцевого самоврядування.
Наразі позов прокурора задоволено, рішення суду набрало законної сили.
Відтак за принципової позиції прокуратури 20 га землі сільськогосподарського призначення вартістю майже 500 тис. грн. підлягає поверненню у розпорядження держави.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.