Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:32:36

Найбільше серце країни презентують у Чернігові

22.05.2012   14:47

У Чернігові під час фестивалю кохання та романтики “Romantik. Chernihiv. Fest”, що пройде 25-27 травня, презентують серце з тканини у національних кольорах, що має площу майже 200 м.кв. Про це журналістам повідомив начальник управління стратегічного розвитку і туризму міської ради Борис Атрощенко.

За його словами, на величезному серці, створеному із 32 фрагментів, написано освічення у коханні, їх упродовж трьох місяців від Дня закоханих писали чернігівці та гості міста.

“Десять сегментів ми відправили у міста-партнери Чернігова за кордон. Першими із завданням справилися німці з Меммінгена і надіслали поштою розписаний сегмент, там навіть є побажання обербургомістра міста”, – сказав Б.Атрощенко. Він також уточнив, що на серці, яке урочисто розгорнуть на Красній площі міста, буде близько 8 тисяч освічень у коханні та різноманітних побажань, тому організатори запрошують представників Книги рекордів України і хочуть зафіксувати рекорд. Освічення у коханні написані різними мовами – німецькою, польською, російською, білоруською, македонською, болгарською та іншими.

Зшивають найбільше серце країни майстрині фабрики “Ярославна”. Понад 5 днів над ним працюють 5 швачок та 4 працівників розкрійного цеху. На серце витрачено понад 155 м тканини.

Головний інженер підприємства Алла Бруй назвала завдання реальним, проте найбільш складним є відсутність великих площ на фабриці, де можна було б розгорнути виріб. Вона підкреслила, що працівники працюють наполегливо, аби завершити роботу вчасно. Вони також читають освічення, деякі з них називає особливо теплими і щирими. А найбільш творчим майстрині “Ярославни” назвали “шматочок серця” з Брянська, молодь якого освідчилася у любові до молоді Чернігова.

Крім найбільшого серця, у рамках фестивалю “Romantik. Chernihiv. Fest” організатори хочуть встановити ще два рекорди – наймасовіше виконання вальсу у єдиній хореографічній композиції на центральній площі міста, а також наймасовіший парад весільних кортежів і наречених. Під час романтичного фестивалю у Чернігові заплановані різноманітні заходи, серед яких – відкриття скульптури, проведення фотовиставки, майтер-класів, ярмарки весільної атрибутики, чемпіонату з фітнесу тощо.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ