Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:02:17

Вищий адміністративний суд України підтвердив законність вимог прокурора про витребування інформації

06.05.2017   07:48Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на виявлення порушень у сфері бюджетного законодавства, насамперед при використанні бюджетних коштів. З цією метою, відповідно до норм Закону України «Про прокуратуру», направляються відповідні запити, в тому числі й суб’єктам господарювання про надання інформації.

Так, у ході вивчення законності використання бюджетних коштів прокуратурою області товариству направлено запит про надання інформації та копій документів про виконання ним будівельні робіт за договорами, укладеними з Управлінням капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

Водночас, незважаючи на обґрунтованість вимог прокурора, товариство звернулося до суду з позовом про визнання протиправною та скасування зазначеної вимоги.

Зважаючи, що судами першої та апеляційної інстанцій ухвалені рішення на користь позивача, прокуратурою області, послідовно відстоюючи свою правову позицію, оскаржено їх до Вищого адміністративного суду України.

Суд  касаційної інстанції 30.03.2017 задовольнив скаргу прокуратури  області та констатував, що підставами для внесення прокурором вимоги (запиту) є необхідність у витребуванні певної інформації, документів, матеріалів чи їх копій.

Відтак завдяки принциповій позиції прокуратури у задоволенні позову товариства відмовлено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ