4-5 травня можливі проблеми з постачанням питної води
Увага! 4-5 травня 2017 року в центральній частині міста можливі проблеми з постачанням питної води.

В зв’язку з аварійно - ремонтними роботами (заміна водопроводу Д=500 мм) по вулиці Гонча – проспект Перемоги, 04.05.2017 року з 9:00 до 20:00 05.05.2017 року можливе зниження тиску води та поява осаду у воді по вулицям:
вулиця Гонча (Горького),
вулиця Чернишевського,
вулиця Мстиславська,
вулиця П’ятницька,
вулиця Коцюбинського,
вулиця Гетьмана Полуботка;
вулиця Шевченко;
вулиця Київська;
вулиця Хлібопекарська (Воровського);
вулиця Магістрацька;
проспект Перемоги;
вулиця Попудренка;
вулиця І. Мазепи до проспекту Перемоги;
вулиця Реміснича (Комсомольська);
проспект Миру до вулиці Г.Чорнобиля;
вулиця Котляревського,
вулиця Чайковського;
вулиця Гоголя;
вулиця Самойленко (Котовського);
вулиця Зелена,
частково вулиця 2-га Набережна
провулок Стриженській.
Буде організовано підвезення питної води. Радимо абонентам зробити певний запас питної води.
Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.