У Чернігові готуються до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
У Чернігівській міській раді 3 травня відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У засіданні взяли участь заступник міського голови Ольга Хоніч, керівники структурних підрозділів міської ради, Департаментів інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської ОДА, представники військових підрозділів та громадськості міста.
Як зазначила Ольга Хоніч основні заходи проходитимуть 8 та 9 травня. Крім того, завтра, 4 травня, об 11.00 в Чернігівській міській раді відбудеться зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з ветеранським активом міста.
Керівник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван додав, що на 5 травня у приміщенні Чернігівської облдержадміністрації запланована зустріч керівництва області та міста з ветеранами Другої світової війни, учасниками бойових дій в Афганістані та антитерористичної операції на Сході України. Ця зустріч організовується з метою проведення паралелей між всіма поколіннями.
Крім того, 8 травня, у День пам’яті та примирення керівництво області та міста, а також громадськість міста візьме участь у пам’ятному заході. Його учасники покладуть квіти до Меморіалу жертвам фашизму у колишньому урочищі Подусівка, який встановлений 40 років тому на місці, де впродовж 1941-1942 років нацистські окупанти розстріляли більше 15 тисяч жителів Чернігова. Після цього відбудеться спільний молебень представників релігійних організацій всіх конфесій за загиблими.
За словами начальника управління культури міської ради Олени Савченко, 9 травня заходи з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проводитимуться на двох локаціях – мітинг-реквієм та покладання квітів у сквері ім. М. М. Попудренка та на Меморіалі Слави до могили Невідомого солдата. Більш детальний план заходів буде опублікований на офіційному сайті Чернігівської міської ради пізніше.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.