Відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників
22 квітня у кіно-мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання молоді відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.
У конкурсній програмі взяли участь агітбригади ДЮП загальноосвітніх навчальних закладів № 3, 4, 19, 20, 21, 24, 28, колегіуму № 11 та ліцею № 32.
Феєрія музики, пісень, віршів та гумору супроводжувала виступи юних пожежників. Команди, використовуючи різні жанри мистецтва, демонстрували виступи за тематикою профілактики надзвичайних подій та про роботу рятувальників.
Журі оцінювало змістовність та оригінальність розкриття теми, творчий задум, театральну, хореографічну та вокальну майстерності, оформлення виступів, а також гумор учасників.
Рішенням суддівської бригади "Гран-прі" міського етапу Всеукраїнського фестивалю здобула дружина юних пожежників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Чернігівської міської ради Чернігівської області. Саме вони представлятимуть місто Чернігів на обласному етапі фестивалю ДЮП.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.