Армійські намети від монополіста подорожчали на чверть до 115 мільйонів
Міністерство оборони України 13 квітня за результатами тендерів замовило ТОВ «Сівертекс» наметів на 115,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».
До кінця лютого поставлять 1 800 наметів УСБ-56 по 47 508 грн. та 823 намети УСТ-56 по 35 943 грн. Вони мають відповідати ТУ У 25.1-00310143-086:2005 зі змінами №2 та зразку-еталону.
У жовтні 2016 року перший тип наметів від цієї ж фірми коштував 36 873 грн., а другий – 28 291 грн. Таким чином, за півроку намети подорожчали на 22%.
За даними з відкритих джерел, нині намети УСБ-56 продають по 32 500 грн. Проте невідомо, якого вони року виготовлення і чи входить у ціну ПДВ.
Натомість намети 2015-2016 року можна знайти гуртом по 36 000 грн.
Чернігівський «Сівертекс», створений у січні 2013 року, належить Олександру Лавренюку, який також володіє ПАТ виробничо-торгова фiрма «Сiверянка». Із квітня директором фірми є Вікторія Лазаренко.
Вигравати тендери «Сівертекс» почав у липні 2014 року. Відтоді фірма отримала військових замовлень без конкурсу на 374,66 млн грн.
«Сівертекс» є монополістом по поставці палаток УСБ-56 і УСТ-56 для Міноборони. Військові оприлюднили на своєму сайті розроблені «Сівертексом» техумови для цих наметів, у яких прямо вказано, що вони мають виготовлятись з брезенту по артикулу російського заводу «Владтекс».
Єдиний конкурент – запорізьке ТОВ «Торговий дім «МІК Трейд» Сергія Шаповалова пропонувало на 1-4% нижчі ціни, але його відхилили. Фірма надала висновок Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення щодо відповідності зразка-свідка нормативним документам та зразку-еталону «Сівертексу». Однак Управління виконання договорів Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони повідомило, що «МІК Трейду» висновок на надавався.
http://nashigroshi.org/2017/04/20/armijski-namety-vid-monopolista-podorozhchaly-na-chvert-do-115-miljoniv/
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.