Прикордонники виявили 2 громадян та транспортний засіб, що розшукувались Інтерполом
Громадянина Франції, який знаходився в міжнародному розшуку зупинили вчора прикордонники в аеропорту «Бориспіль». Під час перевірки рейсу «Київ-Барселона» на одного з пасажирів спрацювала база даних Інтерполу.

“Нові Яриловичі”
Співробітники Держприкордонслужби одразу ж затримали зазначену особу та проінформували представників відділу Нацполіції. В ході встановлення обставин було з’ясовано, що іноземець розшукується за розбій.
Також учора в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники Чернігівського загону виявили за базою даних Інтерполу громадянина Молдови. Чоловіка розшукували молдовські правоохоронні органи з метою арешту за шахрайство.
Крім того, за минулу добу прикордонники Чернівецького загону виявили в пункті пропуску на державному кордоні автомобіль іноземної реєстрації, який за даними Інтерполу знаходиться в розшуку, як викрадений.
Автівку «Ауді» 1999 року випуску литовської реєстрації співробітники Держприкордонслужби виявили в пункті пропуску «Мамалига». Транспортний засіб передали до Національної поліції.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05
Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46
ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION
Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.
На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54
26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40
Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру