Поліцією затримані молодики, які скоїли жорстоке цинічне вбивство жінки
Кримінальною поліцією ГУНП в Чернігівській області разом із районними оперативниками та прокуратурою розкрито жорстоке вбивство, скоєне у січні в одному з сіл Чернігівського району.

Про страшний злочин до поліції повідомив місцевий фельдшер. Він розповів, що сусіди виявили у власному помешканні тіло пенсіонерки з численними колото-різаними ранами. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом.
В будинку поліція виявила в калюжі крові пенсіонерку 1958 року народження. З помешкання загиблої нічого не пропало.
Оглянувши садибу, оперативники дійшли висновку, що у замкнений будинок вбивця (чи вбивці) потрапив, витягши вікно.
Родину загиблої в селі вважають благополучною і заможною. Саме глава сімейства й забив на сполох, бо коли він телефонував дружині з роботи, вона не брала слухавку. Попросив сусідів піти подивитися, що сталося. Так і з’ясувалося, що скоєно вбивство.
В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів кримінальна поліція ГУНП в Чернігівській області разом з районними оперативниками та працівниками прокуратури вирахували та затримали двох підозрюваних молодиків, жителів області.
З попередніх свідчень підозрюваних, вони не планували вбивства.
Один проник до помешкання з метою крадіжки, а інший страхував подільника. Однак злодії раптово натрапили на господиню.
Злякавшись небажаного свідка, зловмисник почав наносити жінці удари ножем по всіх частинах тіла. Згодом експерти нарахували у загиблої більше півсотні ножових поранень. Скоївши жорстоке цинічне вбивство жінки, молодики втекли.
Наразі підозрювані в скоєнні особливо тяжкого злочину затримані. Поліція перевіряє молодиків на причетність до скоєння інших злочинів на території Чернігівщини.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.