Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 18:34:58

Пільгові перевезення чернігівців до дачних масивів цього року збережені

20.04.2017   08:11

У зв’язку з відкриттям сезону садово-городніх робіт значно підвищується навантаження на міський транспорт, особливо, у вихідні дні літнього періоду, на автобуси, що працюють на дачних маршрутах.

Значна кількість садово-городніх ділянок чернігівців знаходяться на великій відстані від міста та вимагають посиленої уваги до організації перевезень громадян.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради доручив управлінню транспорту та зв’язку міської ради організувати і забезпечити належний рівень транспортних перевезень жителів міста в весняно-літній період з 14 квітня до 15 жовтня поточного року до дачних масивів. Крім того, з 20 квітня до 12 жовтня 2017 року включно, щочетверга здійснюватимуться пільгові перевезення окремих категорій громадян.

На таких автобусах буде напис «ПІЛЬГОВИЙ».

На сьогодні в Чернігові проживає близько 80 000 чоловік, які мають право безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Це близько 20 категорій пільговиків. Можливість безкоштовного проїзду на «дачному» маршруті в пільговий день за рішенням виконкому, окрім пенсіонерів за віком, набувають інваліди ІІІ групи.

Безкоштовним для них у визначених автобусах стає проїзд на будь-якому відрізку маршруту, не залежно від того, по місту чи поза ним.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини