Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 22:14:40

У Чернігові стартував прийом проектів Громадського бюджету

19.04.2017   08:17

З 15 квітня в Чернігові розпочався прийом пропозицій (проектів) Громадського бюджету (Бюджету участі) на наступний бюджетний рік.

Звертаємо увагу всіх авторів проектів, які подаватимуть заявки з пропозиціями, що цього року змінено бланк-заяву для участі у проекті Бюджету участі.

Затверджена нова форма БЛАНКУ-ЗАЯВИ для подачі проекту

Громадський бюджет реалізується в нашому місті третій рік поспіль і має на меті залучення чернігівців  до розподілу частини коштів міського бюджету. Окрім того, його впровадження дозволяє розширити діалог влади і громади, максимально враховувати думку жителів міста у частині формування міського бюджету.

Як і минулого року, прийом проектних пропозицій від жителів міста здійснюватиметься відділом звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9).

6 квітня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради були схвалені запропоновані профільною робочою групою зміни до Положення про Бюджет участі (Громадський бюджет).

А саме:
- поняття «капітальні видатки» та «поточні видатки» замінено на відповідні поняття «великі проекти» та  «малі проекти», з метою полегшення для авторів проектів складання кошторису пропозицій;
- встановлено граничні обсяги розмірів коштів: для малих проектів – розміром до 300 тис грн (включно), для великих проектів – розміром від 300 тис грн до 1500 тис грн (включно);
- встановлено розподіл коштів від загальної запланованої суми в розмірі 75% на 25% між великими та малими проектами;
- передбачена можливість для коштів, які не було використано в частині великих проектів, бути доданими до суми коштів, передбачених на реалізацію пропозицій у частині малих проектів;
- збільшено термін для можливості внесення будь-яких змін до поданих проектів та термін для авторів, які вирішили відмовитися від участі у програмі - з 7 до 14 днів;
- виключена можливість самостійного роздрукування бюлетеня для голосування з сайту міської ради.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.