Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 02:05:40

"Екологія і здоров’я людини"

18.04.2017   14:04Агенцiя

Під таким гаслом проходили заходи під час Дня інформації у центральній районній бібліотеці.

Протягом дня відбулися зустрічі із лікарем Корюківської центральної районної лікарні Сергієм Милейком та еко-активістом Денисом Іваніною.

Під час інформ-хвилинки «Життєво важливий симбіоз: екологія, здоров’я людини» лікар наголосив, що основним багатством людини є здоров’я. Коли держава піклується про здоров'я своїх громадян, вона сама стає міцнішою та могутнішою, тому що здорові діти, здорові люди — це основа існування здорової держави в прямому і переносному значенні.

Під час інформ-брифінгу «Захисти себе, друзів, місто» еко-активіст розповів про екологічний стан планети. Екологічної проблеми в чистому вигляді не існує. Вона завжди прямо чи опосередковано пов'язана з політикою, економікою, новими технологіями, урешті-решт, із загальною культурою людини та з розвитком людства. Перед суспільством постає дуже важливе завдання – формування екологічної свідомості населення, перш за все молодого.

Денис закликав присутніх долучитися 29 квітня до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом», під час якої прибирання нашого міста відбуватиметься одночасно в різних локаціях. У ході Дня інформації користувачам презентовано буклет «5 міфів про метеозалежність» та виставку-пораду «Найдорожчий і неоціненний скарб».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини