Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 10:32:09

Дотримання законності у сфері лісокористування – пріоритет у роботі органів прокуратури

18.04.2017   09:41Агенцiя

Питання ефективності та результативності вжитих заходів представницького характеру, спрямованих на відшкодування завданих державі збитків у сфері лісокористування, постійно перебуває на контролі прокуратури області.

Враховуючи наявність проблемних питань та необхідність вжиття додаткових скоординованих заходів прокурорами налагоджено системну взаємодію, як між правоохоронними й відповідними органами контролю, так і  громадськістю.

Вжито комплекс дієвих заходів щодо покращання роботи у цій сфері.
Зокрема, проведено координаційні та спільні наради за участі правоохоронних органів, представників державних підприємств лісового господарства й органів контролюю, утворено міжвідомчу робочу групу. Започатковано функціонування «гарячої лінії».

Ефективно реалізовуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, починаючи з другого півріччя 2016 року по сьогодні, прокурорами пред’явлено 28 позовів на суму 2,4 млн грн, що у 4 рази більше ніж за весь 2015 рік (17 позовів на 600 тис грн).     

Незважаючи на позитивні результати продовжується системне  вивчення усіх фактів незаконних порубок деревини на землях, що перебувають в постійному користуванні спеціалізованих лісогосподарських підприємств. Особливу увагу звернуто на дотримання вимог законодавства з охорони та використання лісових ресурсів постійними лісокористувачами.

Не залишено поза увагою й факти лісопорубок, вчинених на територіях природно-заповідного фонду.

Забезпечуючи комплексний підхід до реагування на виявлені порушення, у  2016 та поточного року в рамках розслідування 2 кримінальних проваджень за фактами незаконної порубки дерев (ст. 246 КК України) на території Ічнянського природного національного парку пред’явлено позови про стягнення шкоди заподіяною навколишньому середовищу. Один із яких задоволено, судовий розгляд іншого триває.

Порушення у сфері лісокористування й надалі залишатимуться в полі зору органів прокуратури.

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини