Поліція вирахувала телефонного хулігана, який повідомив про замінування гуртожитку
Через недолугий жарт жителя обласного центру поліція та рятувальники змушені були евакуювати 150 мешканців гуртожитку.
Особу зловмисника встановлено. В 00:13 12 квітня до поліції надійшла інформація, що на лінію "101" зателефонував невідомий та повідомив про замінування чернігівського гуртожитку по вулиці Текстильників.
На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи Чернігівського відділу поліції та Головного Управління Нацполіції, вибухотехніки, рятувальники, медики та комунальники.
Для збереження життя і здоров'я громадян поліція оперативно евакуювала з п'ятиповерхівки близько 150 мешканців. Рух транспорту поблизу гуртожитку був перекритий. Вибухотехніки із застосуванням спеціально навченого пса ретельно обстежили споруду. Будь-яких вибухових пристроїв вони не виявили.
Поспілкувавшись з мешканцями гуртожитку, слідчо-оперативна група встановила, що до скоєння правопорушення причетний житель обласного центру, який того вечора гостював в одній з кімнат. Кримінальна поліція вживає комплекс заходів з встановлення місцезнаходження підозрюваного.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.