Вертіївська громада видає свою газету
На початку квітня було видано вже другий номер газети Вертіївської громади – «Вертіївський вісник». Видання виходить один раз на місяць та висвітлює життя громади.
Голова громади Ігор Мороз розповів про ідею створення газети: “Щось подібне я бачив у Кіптівській громаді і вирішив, що у нас буде краще. Довго обдумував цю ідею, радився. Спробували щось зробити – та вийшло не так як я планував. А вже в 2017 році справи пішли краще. Перший випуск -як перший млинець. А от другий випуск, я думаю, вдався на славу!”
У другому випуску газети можна прочитати про:
Вертіївська громада приймала гостей з усієї області
За штампом в паспорті – до сільради
Презентація книги про Вертіївку
Основні засади роботи Відділу культури і туризму
Сходи сіл. Досягнення та плани на майбутнє
Сесія сільської ради: зміни до бюджету на 2017 рік та у структурі виконавчого апарату, земельні питання, звіт депутатів
Як отримати субсидію на тверде і рідке паливо?
Створи прийомну сім’ю
План заходів у громаді на квітень
http://otg.cn.ua/?p=1895
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.