Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 00:46:24

Про пільговий день для проїзду в громадському транспорті до дачних масивів

07.04.2017   14:45

Як і минулого року, у 2017-му протягом теплих місяців (а саме в період з14 квітня до 15 жовтня) на міських автобусних маршрутах громадського транспорту, які перевозять чернігівців до дачних масивів, один день на тиждень пасажири всіх пільгових категорій, в тому числі пенсіонери, зможуть їздити безкоштовно.

Таке рішення прийняв на своєму засіданні виконком Чернігівської міської ради.

Пільговим днем буде четвер.

Безкоштовні перевезення будуть здійснювати по 1 (одному) автобусу на кожному з 9-ти «дачних» міських маршрутів (№№ 2, 3, 5, 9, 16,18, 22а, 46, 47). Виключення становитиме тільки маршрут №46, на якому таких автобусів буде 2.

На таких автобусах буде напис «ПІЛЬГОВИЙ».

Докладний розклад руху саме пільгових автобусів буде оприлюднений додатково в найближчі дні.

На сьогодні в Чернігові проживає близько 80 000 чоловік, які мають право безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Це близько 20 категорій пільговиків. З них можливість безкоштовного проїзду на «дачному» маршруті в пільговий день після цього рішення виконкому, окрім пенсіонерів за віком, набувають інваліди ІІІ групи.

Безкоштовним для них у визначених автобусах стає проїзд на будь-якому відрізку маршруту, не залежно від того, по місту чи поза ним.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини