Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 23:24:28

Призначено нового керівника Козелецького відділення поліції

07.04.2017   14:26

Начальник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Козелецького відділення поліції підполковника поліції Домарацького Анатолія Михайловича.

Анатолій Домарацький народився 4 травня 1975 року в селі Браниця Бобровицького району.

Після служби у Збройних Силах України в січні 1995 року розпочав роботу у органах внутрішніх справ на посаді міліціонера роти патрульно-постової служби міліції Шевченківського райуправління Головного управління МВС України в місті Києві.

Обіймав різні посади в карному розшуку та міліції громадської безпеки Шевченківського райуправління ГУ МВС України в місті Києві.

Очолював відділ поліції на станції «Київ-Пасажирський» Солом’янського управління поліції Національної поліції в місті Києві та відділ Управління поліції охорони в Київській області.

4 квітня 2017 року наказом ГУНП в Чернігівській області призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника Козелецького відділення поліції.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.