Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 22:03:25

На Корюківщині запрацював кабінет комп’ютерної томографії

07.04.2017   11:38

Відтепер у Корюківській центральній районній лікарні пацієнти можуть пройти обстеження на комп’ютерному томографі.

Сучасний комп’ютерний томограф АКТИВІОН-16 дає можливість лікарям призначити хворому більш ефективне лікування.

З направленням відповідного спеціаліста (терапевта, хірурга, невропатолога, сімейного лікаря), де зазначатиметься діагноз і мета дослідження, обстеженню підлягатимуть особи з порушеннями мозкового кровообігу та його наслідками, травмою та посттравматичними станами будь-якої локалізації, захворюваннями кістково-суглобової системи та хребта, запальними та системними ураженнями органів грудної клітки та черевної порожнини, а також онкологічними захворюваннями чи підозрою на них.

Слід зазначити, що томограф застосовується лише для дорослих за обов’язковим попереднім записом. У випадку невідкладних станів — обслуговування позачергове. Якщо звернення повторне, пацієнту необхідно пред’явити результати попередніх оглядів.

Сама ж процедура триває в середньому 5–15 хвилин. Результати можна отримати наступного дня. При екстренних випадках та тяжкохворим — у день дослідження.

Існують і протипоказання для комп’ютерної томограми. Це вагітність, неадекватний стан пацієнта, що супроводжується активною руховою діяльністю, вага понад 120 кілограмів, наявність в області обстеження масивних металевих конструкцій, а також тяжкий стан, що не дозволяє виконувати вказівки лікаря під час дослідження.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини