Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 06:40:25

Ніжинські сім’ї отримали допомогу від іспанських родин

03.04.2017   16:55

Днями представники асоціації Іспанії «Іди з нами» разом зі спеціалістами Ніжинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім'ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Це сім'ї, в яких виховуються діти-інваліди, багатодітні родини, малозабезпечені одинокі матері та батьки.

Тринадцять родин району (а саме сім'ї із Липового Рогу, Березанки, Черняхівки, Переяслівки, Кунашівки, Перебудови) отримали продуктові набори, одяг та взуття, що був у користуванні. Допомогу надали представники іспанської організації Маріса, Марія Клавдія та Людмила Герасименко, які особисто привезли всі подарунки і вручили батькам та дітлахам.

Слова вдячності іспанським друзям звучали з уст кожного, хто отримав допомогу, особливо були раді діти, адже вони отримали масу позитивних емоцій та багато іграшок.

Допомога тим, хто її потребує - те мале, що може зробити кожен з нас. Лише творивши добро, не чекаючи подяки чи нагороди, можна гідно прожити життя та залишити за собою слід.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».