Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 15:10:35

Ніжинські сім’ї отримали допомогу від іспанських родин

03.04.2017   16:55

Днями представники асоціації Іспанії «Іди з нами» разом зі спеціалістами Ніжинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім'ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Це сім'ї, в яких виховуються діти-інваліди, багатодітні родини, малозабезпечені одинокі матері та батьки.

Тринадцять родин району (а саме сім'ї із Липового Рогу, Березанки, Черняхівки, Переяслівки, Кунашівки, Перебудови) отримали продуктові набори, одяг та взуття, що був у користуванні. Допомогу надали представники іспанської організації Маріса, Марія Клавдія та Людмила Герасименко, які особисто привезли всі подарунки і вручили батькам та дітлахам.

Слова вдячності іспанським друзям звучали з уст кожного, хто отримав допомогу, особливо були раді діти, адже вони отримали масу позитивних емоцій та багато іграшок.

Допомога тим, хто її потребує - те мале, що може зробити кожен з нас. Лише творивши добро, не чекаючи подяки чи нагороди, можна гідно прожити життя та залишити за собою слід.

Останні новини Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4 тисячі мешканців Чернігівщини 10:54

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням 10:52

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ліквідовано 19 пожеж, 2 з яких виникли в житловому секторі, 16 в природних екологічних системах та 1 інша

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 10:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень 10:36

Набережну за 11,5 мільйонів гривень будують у Новгороді-Сіверському. Гроші на це виділив Євросоюз — громада виграла конкурс проєктів з розвитку туризму. Про це Суспільному розказала голова міськради Людмила Ткаченко.

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття 10:34

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків йдуть роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .